19th Ave New York, NY 95822, USA

ÜYELERİMİZ

 YÖNETİM KURULU 

  • Kurucu – Onursal Başkan / M. Uğur Terzioğlu (Democracy Council Official Representative, Turkey) 
  • Yetkili Başkan Vekili / Devrim Aka (Strateji Menkul Değerler A.Ş., Founding Partner) 
  • Başkan Vekili / Turgut Özal (Bain & Company Turkey, Senior Associate Consultant) 
  • Başkan Vekili / Serhat Görgün (Pro-Per Energy, Manager) 
  • Başkan Vekili / Zeynep Ecemiş (Lineadecor, Asst GM) 
  • Başkan Vekili / Barbaros Karaahmet (Herrick, Feinstein LLP, Vice President) 
  • Sayman / Zafer Arıhan (Elit Grup, CEO) 
  • Genel Sekreter / Hamdi Sarı (MHS Danışmanlık, CEO) 
  • Kurul Üyesi / İhsan Durdu (Senior Advisor to the Prime Minister) 

 

  • Genel Müdür  / Cihangir Dilaver
  • Yönetim Kurulu Danışmanı / Çisel Ölçer
  •  Kurul Üyesi / M. Alp Delimollaoğlu (Terminal Yapı, Turkey) 
  • Kurul Üyesi / Nurettin Çalışkan (Neva Marine, President) 
  • Kurul Üyesi / Ahmet Mücahid Ören (Ihlas Holding, President) 
  • Kurul Üyesi / Ali Fuat Çerçer (Asfa Uluslararası İnşaat, President) 
  • Kurul Üyesi / Mustafa Kemal Sinanlı (RoyalTrade, General Manager) 
  • Kurul Üyesi / Murat Çelik (BOTEK Arge Kimya A.Ş.) 
  • Kurul Üyesi / Özgür Kılıç (Happyport Turizm, President) 

 YÖNETİM KURULU YEDEKLERİ 

  •  Gülseren Erdem (Faylez Tex, Partner) 
  • Halim Sertbaş (Rovenma, CEO) 
  • Elif Rahvancı (Finance Advisor, Representative) 
  • Ümit Ayaoku (Jazan Group-Erbil, CEO) 
  • Zafer Kaplan (GAMA Recycle, President) 
  • Jeremy Keller (Former US Commercial Attaché) 
  • Taner Horoz (Horoz Logistic, President) 
  • Ersin Ersaatçi (ERG Security, President) – Ankara Representative) 
  • Murat Bayram (Hayat Kimya A.Ş., Sales Director) 
  • Ender İyigul (Pera Group, Partner) 
  • Mustafa Kınık (Platin Hukuk, Lawyer) 
  • Mustafa Zeki Terzioğlu (Famas&Steel Construction LLC) 
  • Göknur Akçadağ (Consultant & Academic) 
  • Can Karayel (Atlas-MCE, Manager) 
  • Oğuzhan Cin (Biçerhan San. A.Ş) 
  • Serdar Uysal (Livzym Biotechnologies, President) 

 DENETÇİLER 

 ASİLLER

  • Hadi Akdeniz (Steele Finance & Construction, Executive) 
  • Nilüfer Sapancılar (NLF Consultancy, CEO) 
  • Samet Kılıçarslan (Donanım Media, President) 

 YEDEKLER 

  • Hasan Zeybek (Banker, Executive) 
  • Fatih Fırat (Birsistem A.Ş., President) 
  • Haluk Sargın (Talesun Solar Energy) 

 YÜKSEK İSTİŞARE KURULU

  • Kemal Güleryüz (Gülermak Construction, President) 
  • Cüneyt Türktan (Concurrent Technologies, CEO) 
  • Patrick Anderson (Anderson Economic Group, President) 
  • Recep Sancak (Master Defence) 
  • Serhat Akpınar (Girne American University (GAU), CEO) 
  • Ersin Erfa (Centurion Medicals, President) 
  • Cüneyt Çilingiroğlu (Unifree, CEO) 
  • Banu Başar (Merril Lynch/American Express, Director for Turkey) 
  • Rıdvan Sezer (Trusa NY Corp, President) 
  • Orhan Kılıç (Kılıç Holding, President) 
  • İlhan Kubilay Geçkil (Mergen Group LLC, Partner)
  • Gaye Akçen (Elkingan Holding , President)

 DANIŞMA KURULU

  • Mekin Gözen (Gözen Security, CEO) 
  • Osman Yıldırım Coşkun (Coşkun Engineering, President) 
  • Lalehan Ekingen (Ekin Ltd., President) 
  • Çiğdem Demiralp (American Culture College – Bodrum CEO) 
  • Tolga Toprak (Akustik Tourism, CEO) 
  • Murat Gedik (İdeal A.Ş., Financial and Administrative Director) 
  • Rıfat Yılmaz (MHY Enerji&FoilPet A.S., CEO) 
  • Dlofan Mohammed (Jazan Group, CEO) 
  • Metin Çavdar (Handerhan Lojistik, Vice President) 
  • Ufuk Gürül (BOTEK AR-GE., Manager) 
  • Baver Şahinli (Mirhat Petrol, President) 
  • Parisa Karaahmetoglu (Fragomen LLP, Lawyer) 
  • Baran Orman (Orman Cons., President) 
  • Turcel Orman (Orman Cons., CEO 
  • Mustafa Sagır (Lokum Safası, President) 
  • Murad Konakçı (FİDE Konserve, President) 
  • Rojin Ülker (Mado Erbil, President) 
  • Tunç Kip (K.I.P Consulting, President) 
  • Kenan Demirer (Guncan Plastik, Consultant) 
  • Batuhan Basmacıoğlu (Vogue Hotels – Bodrum, CEO) 
  • Güneş Edisun (NGA Plast, CO-Founder) 
  • Okan Tütüncim (Puzzle Travel, President) 
  • Adnan Yazar (Yazar Limited, President) 
  • Orkun Altun (Pro-In, Partner) 
  • Ersin Yeşil (Yesil Legal, Lawyer) 
  • Kubilay Bahçivan (Akualojistik Su ürünleri Ltd., President) 
  • Fikri Kuzualtı (Kuztex, President) 
  • Murat Terzioğlu (Famas&Steel Construction LLC) 
  • Özgür Yılmaz Gömeç (Visiott, Head of Sales and Bussiness Development) 
  • Volkan Gülecek (Varyo Danışmanlık – Partner)
  • Zafer Soylu (Soylu Orman Ürünleri, President)

 ONUR ÜYELERİ 

  • Recep Tayyip Erdoğan (President Of The Republic Of Turkey) 
  • Ersin Tatar (Turkish Cyprus Republic) 
  • Binali Yıldırım (The Last Prime Minister and Former TBMM President) 
  • Volkan Bozkır (President of 75th UN General Assembly) 
  • Oğuzhan Hasipoğlu (General Sec. of the Republic of Cyprus) 
  • Yavuz Canevi (Former Prs. Capital Bank) 
  • Esengül Civelek (Chief Advisor to President Republic of Turkey) 
  • Leyla Alaton (Alarko-Alvimedika, Partner/Director) 
  • Mehmet Bucukoğlu (TAA Board Member & Ankara Rep., Italian Chamber of Commerce) 
  • Haluk Can Özel (Özel Avukatlık Bürosu, President) 
  • Prof. Dr. Nedet Başa (Turkey Bar Association, President’s Advisor) 
  • Prof. Musa Pınar (Valparaiso Universty, Professor of Marketing) 
  • Kenan Çağlar (Türk Amerikan Dernekleri Birliği (ATAA), Past President) 
  • Mona Sunshine (Atlanta Georgia Hon. Gen. Council) 
  • Davut Ökütçü (Ramerica International Inc., Former Başkan & CEO) 
  • Erhan Atay (Global PM LLC, CEO) 
  • Tamer Sökmen (Sökmen Project, President) 
  • Barry Kartal (Turkish Thinktank, CEO) 
  • Robert Pearson (Former US Ambassador to Turkey) 
  • James F. Jeffrey (Former US Ambassador to Turkey) 
  • Mark Paris (Former US Ambassador to Turkey) 
  • Ross L. Wilson (Former US Ambassador to Turkey) 
  • Richard C. Barkley (Former US Ambassador to Turkey) 
  • James Holmes (Ret. US Ambassador, Former President of ATC) 

 BÖLGELER 

  • Güneş Edisun İzmir (Ege Reagon) Representative 
  • Ender İyigul Ankara (Mid. Anatolia) Representative 
  • Gülseren Erdem Adana (Çukurova) Representative 
  • Lalehan Ekingen London (U.K. Country) Representative 
  • Erhan Atay NewYork (N.Y. Area) Representative
  • Ümit Özalevli Iraq  Representative
  • İlhan Geçkil Washington (Washington D.C.) Representative 
  • Tolga Toprak Edwards (Canada) Representative 
  • Serhat Akpınar Kıbrıs Representative 
  • Eren Maral San Diego (California) Representative 
  • Prof Dr. Musa Pınar (Chicago) Representative